Вебінар на тему «Стратегічна сесія готелю – створюємо своє майбутнє»

Старт 10 лютого

Початок: 10 лютого 2022, 11:00

Від редакції

Нажаль, ми змушені перенести нашу зустріч. Наш спікер та головний редактор журналу "Академія гостинності", Юлія Косенко, захворіла на Ковід та просто фізично не зможе його провести. Ми бажаємо їй швидкого одужання, а вам усім бути здоровими та берегти себе та близьких! Вебінар обов'язково відбудеться. Про дату ми вам повідомимо окремо і заздалегідь!

Новий рік, і традиційно це час, коли підбивають підсумки,  формують та затверджують плани. Останнім часом це робити все складніше і складніше, так як зовнішні виклики часто втручаються у всі плани і начебто навіть трошки над ними шуткують. Але планувати можна (і потрібно) не тільки цифри, але і інші складові вдосконалення готелю в розрізі команди, продукту, рівня надання послуг.

Спікер:

Юлія Косенко, готельєр з понад 15 річним досвідом керування готелями, експерт та консультант з готельного бізнесу та сервісу, головний редактор журналу «Академія гостинності»

Про що:

  1. Навіщо проводити стратегічну сесію.
  2. Як планувати, коли все швидко змінюється.
  3. Колесо балансу готелю: як врахувати та заміряти всі важливі елементи.
  4. Стратегія на одну сторінку.
  5. Чек-лист для проведення стратегічної сесії.
  6. Як зробити так, щоб результати стратегічної сесії запрацювали в реальності.

В результаті буде зрозуміло як побудувати легку для виконання стратегію та дорожню карту впровадження, як передбачити максимально всі сфери, що впливають на розвиток готелю, також буде розроблений шаблон для стратегії на одну сторінку.