Вебінар на тему «Аспекти успішного функціонування фінансових підрозділів»

650 грн
Вартість матеріалів
Купити матеріали


Тривалість: 2 години

Спікер:

Олена Прендзевська, фінансовий бізнес-консультант, керівник партнерських проєктів із запровадження й автоматизації фінансового менеджменту.

Аудиторія:

директори, фінансові керівники корпоративних бізнесів, передплатники журналів «Управління фінансами» та «Фінансовий директор компанії», ейчари.

Побудова фінансової функції залежить не лише від досвідченості професійного фінансового керівника. Якщо бізнес-модель компанії не враховує витрат і процесів організації якісних функціональних підрозділів, то регулярно стикається з негативними наслідками фрагментарного фінансового управління. У таких структурах постійна плинність кадрів, а помилки фінансового планування, обліку та контролю є зручним виправданням нереалізованих стратегічних цілей бізнесу у всіх підрозділах. Розберемо типові болючі кейси сучасних українських компаній, почуємо правду власника, фінансового менеджера та ейчара про питання фінансової команди та показників їх ефективності.

  • Як скласти ціну фінансового впорядкування?
  • Чому так важко закриваються фінансові вакансії та як дібрати колег із релевантним досвідом?
  • Скільки коштує якісне фінансове управління і за що реально готові платити підприємці?

Розглянемо практичні алгоритми вирішення ключових питань:

  • Економічне обгрунтування розширення чи скорочення фінансового підрозділу
  • Проєктування розподілу відповідальності та обов’язків, повноважень і навантаження
  • Способи перевірки професійно-предметних компетенцій фінансового директора та фінансового менеджера під час добору та випробувального терміну