Семінар-практикум на тему «Медична практика в особливих умовах: актуальні організаційно-правові питання»

1100 грн
Вартість матеріалів
Старт 25 червня
м. Київ
Купити матеріали

Семінар-практикум

Організатор: Журнал «Практика управління медичним закладом»  

Лектор: Сергій Антонов — PhD, LL.M (UNSW Australia), медичний адвокат (20 років юридичного стажу), міжнародний експерт із організації та забезпечення медичної діяльності, директор Центру медичного та репродуктивного права, медіатор, аудитор за якістю та сервісу, керуючий партнер ЮБ VERDYS Law Ukraine, член Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України

Програма семінару:

Провадження медичної практики в умовах сьогодення. Огляд останніх змін нормативних актів.


Ліцензування медичної практики. Практичні поради з оформлення ліцензійних документів, у т. ч. Відомостей. Помилки, яких слід уникати при оформленні.


Зміни до ліцензії: розширення, звуження та призупинення медпрактики. Порядок та строки подання до МОЗ. Ліцензійний реєстр МОЗ України. Особливості отримання витягу із Ліцензійного реєстру.


Організаційні, кадрові та інші проблеми у закладах охорони здоров’я у зв’язку із пандемією COVID-19: регламентація та контроль з боку керівника.


Безперервний професійний розвиток: особливості нарахування та підтвердження балів. Оформлення та подання особистого освітнього портфоліо.


Планові та позапланові перевірки закладів охорони здоров’я в умовах пандемії COVID-19. Оформлення протоколів про адміністративні порушення. Підписання акту (актів) за результатами перевірки. Як оформити заперечення.


Особливості оформлення запитів, виписок, копій, витягів чи надання оригіналів медичних документів: що повинен знати керівник закладу.


Відповіді на запитання та дискусія.