Вебінар на тему «Розбір помилок постановки системи управлінського обліку»

Загальна вартість
Вартість участі однієї особи
Вартість для передплатників журналу "Фінансовий директор компанії"
Вартість участі однієї особи
495 грн
Вартість відео
Старт 14 грудня
м. Київ
Зареєструватися
Придбати відео

Початок: 14 грудня 2022 р., 11.00

Спікер:

Олена Прендзевська, Олена Прендзевська, фінансовий бізнес-консультант, керівник партнерських проєктів із запровадження й автоматизації фінансового менеджменту.

Аудиторія:

директори, фінансові керівники, спеціалісти управлінського обліку, передплатники журналів «Управління фінансами» та «Фінансовий директор компанії»

Система управлінського обліку відображає не лише поточну стадію розвитку бізнесу, а й чітко показує рівень керівника менеджменту. Нерідко нові фінансові керівники прагнуть перебудувати фінансове управління і виправити помилки колег. Утім, чи під силу впровадити зміни одній людині, коли вже всі звикли працювати по-старому або не готові до прозорості?

У питаннях побудови систем є декілька рівнів складності, на кожному з яких варто докласти зусиль, щоб зважити на поточні умови роботи і перспективи розвитку. Майже в кожному резюме фінансового керівника є фраза про побудову управлінського обліку з нуля  і кожен має на увазі щось своє, описуючи результат такої роботи.

Зустрінемося і розглянемо проєкт постановки системи управлінського обліку на прикладі для торговельного підприємства, зробимо акцент на тих складових, де у всіх трапляються труднощі, накопичуються помилки і перекручується дійсність. Торкнемося питань упорядкування бізнес-процесів, побудови архітектури даних, регламентів операцій, відповідальності керівників і нелегальних структур у групах компаній.

Цей вебінар буде особливо цікавим тим хто, вчиться на помилках або прагне їх не допускати у своїх проєктах.

Плануємо на другій частині зустрічі інтерактив обговорити вічні дилеми системного менеджменту: «як спростити правила, що спрощують життя». Напишіть заздалегідь свої питання з теми, і ми їх обов’язково розглянемо.