Вебінар на тему «Розбір помилок постановки системи управлінського обліку»

495 грн
Вартість відео
м. Київ
Придбати відео

Початок: 14 грудня 2022 р., 11.00

Тривалість: 2 години

Спікер:

Олена Прендзевська, Олена Прендзевська, фінансовий бізнес-консультант, керівник партнерських проєктів із запровадження й автоматизації фінансового менеджменту.

Аудиторія:

директори, фінансові керівники, спеціалісти управлінського обліку, передплатники журналів «Управління фінансами» та «Фінансовий директор компанії»

Система управлінського обліку відображає не лише поточну стадію розвитку бізнесу, а й чітко показує рівень керівника менеджменту. Нерідко нові фінансові керівники прагнуть перебудувати фінансове управління і виправити помилки колег. Утім, чи під силу впровадити зміни одній людині, коли вже всі звикли працювати по-старому або не готові до прозорості?

У питаннях побудови систем є декілька рівнів складності, на кожному з яких варто докласти зусиль, щоб зважити на поточні умови роботи і перспективи розвитку. Майже в кожному резюме фінансового керівника є фраза про побудову управлінського обліку з нуля  і кожен має на увазі щось своє, описуючи результат такої роботи.

Зустрінемося і розглянемо проєкт постановки системи управлінського обліку на прикладі для торговельного підприємства, зробимо акцент на тих складових, де у всіх трапляються труднощі, накопичуються помилки і перекручується дійсність. Торкнемося питань упорядкування бізнес-процесів, побудови архітектури даних, регламентів операцій, відповідальності керівників і нелегальних структур у групах компаній.

Цей вебінар буде особливо цікавим тим хто, вчиться на помилках або прагне їх не допускати у своїх проєктах.

Плануємо на другій частині зустрічі інтерактив обговорити вічні дилеми системного менеджменту: «як спростити правила, що спрощують життя». Напишіть заздалегідь свої питання з теми, і ми їх обов’язково розглянемо.