Семінар-практикум на тему «Організація протиепідемічного режиму в закладі охорони здоров’я згідно нових наказів та сучасних вимог МОЗ України»

Старт 1 жовтня
м. Київ

Семінар-практикум для головних медичних сестер закладів охорони здоров’я усіх форм власності.

Дата проведення: 1 жовтня 2021
Місце проведення: м. Київ, готель «Турист»,  вул. Р. Окіпної, 2

Спікер:

Циганчук Оксана Михайлівна, керівник компанії "Care For doctors" лікар-епідеміолог, науковий співробітник "Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України.

Програма:

9.00 – 10.00

Реєстрація, вітальна кава

10.00 – 11.30

Вимоги  відповідно до нових наказів МОЗ України до організації протиепідемічного режиму в закладі охорони здоров’я

11.30 – 13.00

Вірусні гепатити — хвороба, котра пов’язана з наданням медичної допомоги і не тільки. Попередження професійних заражень у  закладах охорони здоров'я досягають чітким дотриманням правил протиепідемічного режиму, особливо, де медичний персонал контактує з кров’ю. Шляхи передачі. Клінічні прояви. Лабораторна діагностика. Профілактика. Як захиститися від гепатитів?

Алгоритми дій медичних працівників у разі виникнення аварійної ситуації при роботі з потенційно інфікованими матеріалами.

13.00 – 14.00

Обід

14.00 – 15.00

Дезінфекція поверхонь та поводження з медичними відходами. Порядок проведення дезінфекції. Категорії відходів. Вимоги до відходів усіх категорій. Організація роботи з відходами та вимоги до персоналу. Облік медичних відходів та вимоги до їх транспортування.

15.00 – 16.00

Обробка рук медичного персоналу. Засоби індивідуального захисту. Правила використання медичних рукавичок. Вимоги до зовнішнього вигляду рук медичного персоналу. Методика гігієнічної дезінфекції рук згідно EN 1500.

16.00 – 17.00

Презентація «Правила та їх порушення». Розглянемо помилки, що часто зустрічаються на практиці. Цікаві практичні завдання.

Відповіді на питання.