Семінар на тему «Впровадження стандартів EUCAST в роботу бактеріологічної лабораторії лікувально-профілактичних установ»

700 грн
Вартість відео
Придбати відео


Початок: 27 квітня, 11.00
Місце зустрічі: Zoom

Документи та методики EUCASTу стали рекомендованими для застосування для кожної бактеріологічної лабораторії України ще у 2018 році, коли рішенням МОЗу було затверджено курс медичної системи у бік доказовості та стандартизації (Наказ МОЗ України від 26.09.2018 №1752 «Про внесення змін до додатка 4 до Методики розробка та впровадження медичних стандартів медичної допомоги на засадах доказової медицини).

З набуттям чинності Наказу МОЗ України від 03.08.2021 № 1614 «Про організацію профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я та установах/ закладах надання соціальних послуг/ соціального захисту населення» дотримання бактеріологічною лабораторією стандартів EUCASTу є обов'язковим для адекватного функціонування відділу з інфекційного контролю та можливості якісного адміністрування антибактеріальних препаратів.

Відділ інфекційного контролю не може працювати з бактеріологічною лабораторією, в якій не впроваджено стандарти EUCAST, адже - це про доказовість, що надзвичайно важливо для роботи ВІК.

Спікер:

Катерина Руднєва, практикуючий лікар-бактеріолог з досвідом роботи 10 років, Асистент кафедри мікробіології, вірусології та імунології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Під час вебінару поговоримо про впровадження стандартів EUCAST в роботу бактеріологічної лабораторії лікувально-профілактичних установ:

  1. EUCAST: визначення та виникнення
  2. Основні документи, що регламентують роботу відповідно стандартів
  3. Доказовість даних та причини щорічного оновлення таблиць EUCAST
  4. Умови культивування мікроорганізмів для якісного визначення чутливості до антимікробних препаратів
  5. Основи інтерпретації результатів визначення чутливості до антимікробних препаратів відповідно EUCAST
  6.  Зона технічної невизначеності в мікробіології
  7. Антимікробні препарати для скринінгу та прогнозування чутливості
  8. Контроль якості згідно рекомендацій EUCAST

Картка заходу

Майстер-клас, симуляційний тренінг, тренінг з оволодіння практичними навичками, тренінг, семінар, фахова (тематична) школа.

1. Назва заходу БПРВпровадження стандартів EUCAST в роботу бактеріологічної лабораторії лікувально-профілактичних установ
2. Назва Провайдера (з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань)Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРЕСС КОНСАЛТИНГ"
3. Співорганізатори заходуНемає
4. Цільова аудиторія (відповідно до Номенклатури лікарських спеціальностей)Лікарі: бактеріологи, мікробіологи та вірусологи, організація і управління охороною здоров'я.
5. Вид заходу БПРСемінар
6. Запланована кількість учасників80
7. Мета навчання• Розглянути і впровадити в роботу медичного персоналу практичні навички застосування стандартів EUCAST. Зокрема у співпраці з бактеріологічною лабораторією у межах лікувально-профілактичних установ.
• Визначити рівні співпраці спеціалістів відділів інфекційного контролю та бактеріологічних лабораторій.
8. Метод / методи навчанняЛекція, роз’яснення, аналіз конкретних ситуацій, дискусія
9. Кількість балів БПР10
10. Дата заходу БПР27 квітня 2023 року
11. Місце проведення заходу БПР (повна адреса)Платформа Zoom
12. Прізвище, ім’я та по батькові лектора/тренераКатерина Руднєва
13. Резюме лектора/тренераЛікар-бактеріолог, Асистент кафедри мікробіології, вірусології та імунології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
14. Програма заходу БПР1. EUCAST: визначення та виникнення
2. Основні документи, що регламентують роботу відповідно стандартів
3. Доказовість даних та причини щорічного оновлення таблиць EUCAST
4. Умови культивування мікроорганізмів для якісного визначення чутливості до антимікробних препаратів
5. Основи інтерпретації результатів визначення чутливості до антимікробних препаратів відповідно EUCAST
6. Зона технічної невизначеності в мікробіології
7. Антимікробні препарати для скринінгу та прогнозування чутливості
8. Контроль якості згідно рекомендацій EUCAST
15. Опис вимог рівня знань, володіння темою, навичок, досвіду учасників до моменту реєстрації на даний захід (за потреби)Відсутні
16. Технічна підтримка (так/ні?).
У разі якщо під час проведення заходу БПР з оволодіння певними практичними навичками планується використання медичних виробів, які надані дистриб’ютором, Провайдер розміщує копію угоди, в якій зазначено шляхи недопущення виникнення потенційного конфлікту інтересів та заборону використання торгової назви медичного виробу
Ні
17. Методи оцінювання набутих знаньТестування
18. Код заходу БПР
(Реєстраційний номер заходу БПР вноситься після присвоєння Адміністратором)
№ 5502559