Майстер-клас «Порядок запровадження 3-ступеневого контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я»

650 грн
Вартість відео
м. Київ
Придбати відео

Початок: 31 жовтня, 11.00 (1,5 години)
Місце зустрічі: Zoom

Спікер:

Андрій Котуза, д-р мед. наук, проф., заступник головного лікаря з організаційної роботи клінічної лікарні «Феофанія» ДУС, консультант з розвитку лікарень та запровадження системи якості та безпеки медичної діяльності, експерт проектів: USAID, GIZ, UNDP.

Під час освітнього заходу передбачене спілкування зі спікером в режимі «Запитання — Відповідь». Підтвердженням успішного проходження освітнього заходу є складання іспиту у вигляді тестових завдань по темі майстер-класу (7 запитань).

Аудиторія майстер-класу: керівники (медичні директори) ЗОЗ.

Учасники майстер-класу отримають навички з удосконалення системи контролю якості медичної допомоги в залежності від рівня розвитку закладу охорони здоров’я.

Програма:

  1. Загальні вимоги, принципи та типові помилки при запровадженні системи контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я.
  2. Алгоритм запровадження 3-ступеневого контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я.
  3. Цілі, завдання, форми та методи діяльності суб’єктів та обєктів 3-ступеневого контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я.
  4. Основні документи, які доцільно вести для діяльності системи контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я.
  5. Відповіді на запитання.

БПР медичних та фармацевтичних працівників

1. Назва заходу БПРПорядок запровадження 3-ступеневого контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я
2. Назва Провайдера (з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань)Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРЕСС КОНСАЛТИНГ"
3. Співорганізатори заходуНемає
4. Цільова аудиторія (відповідно до Номенклатури лікарських спеціальностей)Лікарі: усі за номенклатурою лікарських спеціальностей
5. Вид заходу БПРМайстер-клас
6. Запланована кількість учасниківНеобмежена
7. Мета навчання• Розглянути вимоги та принципи запровадження системи контролю якості медичної допомоги в ЗОЗ
•  Проаналізувати типові помилки при запровадженні системи контролю якості медичної допомоги в ЗОЗ
•  Проаналізувати Алгоритм запровадження 3-ступеневого контролю якості медичної допомоги
•  Ознайомитися з цілями, завданнями, формами та методами діяльності суб’єктів та об’єктів 3-ступеневого контролю якості медичної допомоги
•  Проаналізувати документи  системи контролю якості медичної допомоги в ЗОЗ
8. Метод / методи навчанняЛекція, роз’яснення, аналіз конкретних ситуацій, дискусія
9. Кількість балів БПР10
10. Дата заходу БПР31 жовтня 2023 року
11. Місце проведення заходу БПР (повна адреса)Платформа Zoom
12. Прізвище, ім’я та по батькові лектора/тренераАндрій Котуза
13. Резюме лектора/тренерад-р мед. наук, проф., заступник головного лікаря з організаційної роботи клінічної лікарні «Феофанія» ДУС, консультант з розвитку лікарень та запровадження системи якості та безпеки медичної діяльності
14. Програма заходу БПР1. Загальні вимоги, принципи та типові помилки при запровадженні системи контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я.
2. Алгоритм запровадження 3-ступеневого контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я.
3. Цілі, завдання, форми та методи діяльності суб’єктів та об’єктів 3-ступеневого контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я.
4. Основні документи, які доцільно вести для діяльності системи контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я.
5. Відповіді на запитання.
15. Опис вимог рівня знань, володіння темою, навичок, досвіду учасників до моменту реєстрації на даний захід (за потреби)Відсутні
16. Технічна підтримка (так/ні?).
У разі якщо під час проведення заходу БПР з оволодіння певними практичними навичками планується використання медичних виробів, які надані дистриб’ютором, Провайдер розміщує копію угоди, в якій зазначено шляхи недопущення виникнення потенційного конфлікту інтересів та заборону використання торгової назви медичного виробу
Ні
17. Методи оцінювання набутих знаньТестування
18. Код заходу БПР
(Реєстраційний номер заходу БПР вноситься після присвоєння Адміністратором)
5506835